نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ارتباط جنسی با زن شوهردار

830
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47464
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط جنسی با زن شوهردار

سلام
    یه دوستی دارم شوهر داشت تو ادارشون با یه مرد زن دار آشنا میشه و باهام رابطه میزان میرین مسافرت وکلی از این نوع کار ها میکنند بعد از شیش ماه دوستی یه دفعه داداش زنه تو مترو زنه رو با دوست پسرش می بینه تو همون مترو داد میزنه دعوا میکنه یکی از دوست های قدیمی شوهره هم اونجا بود و فیلم می گرفت و اون فیلم رو به شوهر زنه میفرسته، شوهر زنه هم متوجه میشه که این ها باهم رابطه داشتن حالا شوهر زن رو طلاق داده اما به جرم رابطه نامشروع انداختش زندان، خانواده زن هم که خیلی مذهبی بودن دیگه اصلا با زن صحبت نمی کنند در واقع آق کردنش و بیشتر به شوهره کمک می کنند من که دوستش ام افتادم دنبال کار هاش که بتونم کارهاش رو انجام بدم از وکیل رابطه نامشروع دیوان سالار استفاده می کنم اگه کسی وکیل آشنا داره لطفا معرفی کنه.
    ویرایش توسط nazanin002 : 10-31-2021 در ساعت 04:38 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ارتباط جنسی با زن شوهردار

سلام به شما دوست عزیز
    نگرانی شما برای دوستتان قابل احترام هست اما در هرصورت دوست شما با بینش به اشتباه بودن مسیر خود این مسیر را طی کرده اند و خب این مسیر با توجه به اینکه ایشان متاهل بوده اند در کنار مشکلات خانوادگی می تواند مشکلات قانونی نیز داشته باشد و نیاز است که پرونده ایشان تحت نظر دادگاه پیش برود و در این مسیر بهتر است که میزان درگیری شما در این موضوع در احترام به خانواده ایشان و با حدود مشخص باشد تا مشکلی برای خود شما ایجاد نشود.
    در مورد وکیل هم بهتر است از خود دادگاه کمک بگیرید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48460
    تشکـر
    38
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : ارتباط جنسی با زن شوهردار

سلام هنوز قبیله های که دست نخورده و دور افتاده از تمدن در جنگلهای وسیع آمازون پراکنده و تحت محافظت شدید به صورت کاملاً ایزوله زندگی میکنند میدونی بالا ترین درجه که مرگهایی با روشهای بدوی و زجر کش اس رو شامل کدوم کناه یا تخلف میشه ؟ نگاه از روی حوس یا بوسیدن زنی که شوهرش هنوز زنده است با این که مراسم آنها را دیگر زوج نمیداند به نظرم از قتل نفس زشت تر و قبیح تر است حتی از روی شوخی یا کنجکاوی زن شوهر دار را تحریک و تشویق به رابطه نکنید من نه کشیش کلیسا هستم نه مرجع تقلید این همه بیوه خوشگل و لوند که تو یک ساعت 5 بار آب کمرت و میخوره ریخته ازشون لذت ببر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)